Kreativní grafika

Chápeme… Pojem kreativní grafika je dost široký, že? Nehrajeme si na definice a upřímně ani nevíme jestli nějaká taková definice vůbec existuje ale pro nás je termín ,,kreativní grafika” jasně definovatelný. Je to takový typ grafiky, který má hlavu, patu a ještě něco navíc jako bonus.

Méně je skoro vždy více…

Doba, kdy vrcholem grafické tvorby bylo umění vytvořit vše co možná nejbarevnější, nejkýčovitější, nejnevkusnější a nevíme jaké “nej” bychom ještě vyzdvyhli, je doufejme nenávratně pryč. Nyní jsme v době elegance, jednoduchosti a hlavně v době, kdy vizuální identita všeho druhu hraje větší roli než kdy předtím a toho je podle nás potřeba patřičně využít.

Kreativita, to je to, oč tu běží…

Co je základem pro vytvoření skvělé grafiky? Skvělý grafik… A co by mohlo být základním stavebním kamenem skvělého grafika? Podle nás je to jeho kreativita… Ať už od nás totiž budete chtít vytvořit cokoliv, vždy tomu přidáme špetku* kreativity aby to mělo trochu šmrnc.
*nebo klidně větší špetku, je to jen na Vás

A chcete ji tištěnou, webovou nebo jinou?

Vaši grafiku připravíme tak, jak si jen budete přát. Nedělá nám problém ji připravit pro tisk na papír, na plátno jako obraz do Vaší kanceláře nebo třeba k použití na Vašem webu. Vždy je to jen o domluvě a Vašich momentálních preferencích.