Tisková grafika

Letáčky, letáky, jídelní lístky, samolepky, vizitky, roll-upy, bannery nebo cokoliv jiného připravíme do takové podoby, aby stím v tiskárně neměli žádný problém a jestli budete chtít, zařídíme za Vás i ten tisk a vy to tak budete mít úplně bez starostí.

Vizitka je Vaší vizitkou…

Víme, že při rozjíždění vlastního byznysu je potřeba myslet na spoustu důležitějších věcí a tak budeme rádi, když takový “detail” jakým jsou Vaše vizitky přenecháte nám a my jako poděkování za důvěru uděláme všechno proto, abychom z detailu udělali nezapomenutelný detail - Vaši novou vizitku.

Od letáčku po banner…

Žádný projekt pro nás není dost malý nato, abychom ho odmítli. Žádný projekt pro nás není dost velký nato, abychom se ho zalekli, a jelikož se řídíme heslem, že i ty největší věci jsou jen seskupením mnoha detailů, přistupujeme ke každému projektu přesně takto.

Od fotky z dovolené po umělecké dílo…

Ve většině případu neoplývají fotky z dovolené bůh ví jakou kvalitou, natož pak takovou kvalitou, kterou bychom si rádi pověsili v podobě obrazu nad televizi do obývacího pokoje. Naštěstí jsme ale v jednadvacátém století a dnešní možnosti úpravy fotografií jsou do značné míry omezeny pouze naší šikovností, takže v našem případě neomezené :-)